Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Ogłoszenie archiwalne

Działka budowlana Przebieczany

Przebieczany, małopolskie

  • 325 000 zł
  • 1 300 m²
  • 250 zł/m²

Działka budowlana Przebieczany

Przebieczany, małopolskie

zaktualizowane:
13 września 2023

325 000 zł

1 300 m²

250 zł/m²

Działka budowlana Przebieczany

Zaktualizowane: 13 września 2023

325 000 zł 1 300 m² 250 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 325 000 zł (250 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz
  •   opomiarowanie wody
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 13.09.2023

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Witam

Na sprzedaż oferuje Państwu działkę budowlaną o powierzchni 13 ar, położoną w Przebieczanach koło Wieliczki.

Działka słoneczna, ogrodzona z trzech stron, bardzo dobrze zlokalizowana, blisko do szkoły, przedszkola, przystanku

10 minut od Wieliczki
20 minut od Krakowa

Działka jest płaska w kształcie prostokąta.

Istnieje możliwość podziału działki na 2 i sprzedaży jednej części w cenie 170 tys.
(...)

Kontakt

Agent

Beata

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://przebieczany.nieruchomosci-online.pl/dzialka,budowlana,ogrodzona/24430723.html